انجمن در سالی که گذشت – بخش دوم

در این بخش قصد داریم به بررسی عملکرد در زمینه هایی بپردازیم که برای اولین بار انجام شده است.

 

تصویب آیین نامه برگزاری دوره های مربیگری و گارگاه های آموزشی بر ای اولین بار :

با عنایت به لزوم آموزش بازی های فکری و ایجاد هماهنگی در نحوه برگزاری دوره های آموزشی بازی های فکری در سطح کشور، انجمن بازی های فکری با پیگیری و برگزاری جلسات تخصصی و کارشناسی؛ نسبت به تنظیم پیش نویس نحوه برگزاری دوره های مربیگری و کارگاه های آموزشی بازی های فکری اقدام نمود.

این پیش نویس پس از بررسی های تخصصی در کمیته آموزش فدراسیون همگانی؛ به تصویب نهایی رسید.

از این پس کلیه دوره های آموزشی با ارائه مدرک معتبر و رسمی از سوی فدراسیون همگانی و انجمن بازی های فکری برگزار خواهد شد.

 

 

چاپ اولین شماره نشریه تخصصی بازی های فکری  :

اولین شماره «نشریه تخصصی بازی های فکری» زیر نظر انجمن بازی های فکری با ایجاد همگرایی، ارتباط مستمر و مداوم با مخاطبین، تولید کنندگان بازی های فکری، باشگاه های بازی های فکری، کافه های فکر و سازمان ها و نهاد های مرتبط با بازی های فکری منتشر شد. تا با این تعامل سازنده به توسعه و پیشبرد بازی های فکری در کشور دست یابیم. این خبرنامه متعلق با انجمن بازی های فکری می باشد و در آن آخرین تازه های حوزه بازی های فکری، معرفی باشگاه و کمیته های استانی، مصاحبه و همچنین اخبار مرتبط با انجمن منتشر می گردد.

 

 

برگزاری اولین گردهمایی روسای کمیته های متناظر استانی :

با تلاش کمیته امور استان های انجمن، صفحه کمیته ها در سایت انجمن راه اندازی شد. همچنین با پیگیری های انجمن؛  اولین گردهمایی سراسری روسای کمیته های متناظر استانی در محل باغ موزه دفاع مقدس تهران روز شنبه  1396/11/28  برگزار گردید.

 راه اندازی سایت ، کانال تلگرام و اینستاگرام :

در راستای اطلاع رسانی، معرفی بازی های فکری، ثبت نام در مسابقات، معرفی باشگاه های بازی های فکری و مصاحبه با قهرمانان و رکورداران بازی های فکری و اطلاع از اخرین اخبار انجمن و… پایگاه اطلاع رسانی انجمن و صفحه رسمی انجمن در شبکه های اجتماعی راه اندازی شد.

سایت انجمن بازی های فکری

 

بازی های فکری در راه رادیو ورزش :

 

نشست مشترک رییس و دبیر انجمن با دکتر حمید قاسمی؛ مدیر محترم رادیو ورزش راهکارهای تولید و پخش برنامه ویژه بازی های فکری در رادیو ورزش برگزار گردید. مقرر شد در سال آتی برنامه ویژه بازی های فکری در رادیو ورزش تولید و پخش گردد.

 

نشست مشترک با مدیر محترم رادیو ورزش

 

 

در پایان امیدواریم در سال 1397، با تلاش و حمایت همه فعالان و علاقمندان بازی های فکری در کشور؛ شاهد گسترش روز افزون بازی های فکری در کشور باشیم.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *