کارگاه آموزشی «بازی‌های فکری رومیزی» در وزارت بهداشت برگزار شد

در دومین روز از کارگاه آموزشی سه روزه ویژه مسؤولان ورزش‌های همگانی دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور( ویژه بانوان)، یکشنبه ششم مرداد، کارگاه آموزشی آشنایی با قوانین و مقررات رشته ورزشی « بازی‌های فکری رومیزی» در سالن اجتماعات وزارت بهداشت برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی انجمن بازیهای فکری ایران؛   در این کارگاه آموزشی که، مختص رشته بازی‌های فکری رومیزی شامل دوز، ‏LoA ،و بازیهای پازلی مکعب روبیک  بود ، مهدی پورمطلب و امیر بهادری از مدرسان انجمن بازی‌های فکری فدراسیون ورزش‌های همگانی، مخاطبان و شرکت کنندگان در کارگاه را با آخرین قواعد، قوانین و مقررات این رشته آشنا نمودند. 

کارگاه بازیهای فکری

این کارگاه آموزشی، روز ششم مرداد ماه در دو نوبت صبح و عصر برگزار گردید و مسؤولان ورزش‌های همگانی دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور، بعد از فراگیری دوره آموزشی و افزایش سطح آگاهی خود نسبت به مقررات این رشته پرمهیج، این اطلاعات تخصصی و فنی را به دانشجویان منتقل می‌کنند.

شایان ذکر است همزمان با برگزاری کارگاه آموزشی، رحمان خدابنده‌لو مدیرکل دانشجویی وزارت بهداشت،‌ درمان و آموزش پزشکی، از روند برگزاری دوره اموزشی نیز بازدید کرد.

در این بازدید که با مشایعت دکتر بهرامعلی قنبری مشاور و قائم مقام اجرایی معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت و همچنین دکتر محمد حسین کوشکی رئیس اداره ورزش‌های همگانی این وزارتخانه همراه بود، مدیرکل  جدید دانشجویی وزارت بهداشت از روند برگزاری این کارگاه‌های آموزشی مطلع شد و در جریان برپایی این کلاس‌های آموزشی قرار گرفت.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *