نشست مشترک اعضای انجمن با مسئولین کافه برد و مدیر عامل شرکت هوپا

نشست هم اندیشی انجمن بازی های فکری با مسئولان کافه برد  و با حضور مدیر عامل شرکت هوپا  در باشگاه بازی های فکری کافه برد برگزار شد.

در ابتدای این نشست که با هدف بررسی مشکلات تولید کنندگان بازی های فکری، شرکت ها و باشگاه های فعال در بازی های فکری و راهکارهای برون رفت از این مشکلات و بحث و تبادل نظر در خصوص راهکارهای توسعه بازی های فکری برگزار شد، آقای «آیین « مدیر باشگاه کافه برد ضمن خوش آمد گویی  طی سخنانی به تبیین اهداف نشست و فعالیتهای انجام شده توسط این باشگاه پرداخت.

در ادامه «دکتر دستگردی» رئیس انجمن بازی های فکری با اشاره به فعالیت های انجمن در یکسال گذشته، گفت: انجمن بازی های فکری  در راستای توسعه بازی های فکری، نگاه جدیدی به شیوه های آموزش داشته و برگزاری کارگاه آموزشی و دوره های مربیگری را در راستای دستیابی به توسعه و گسترش بازی های فکری درمیان اقشار مختلف جامعه، ضروری دانستند.

همچنین آقای «لولاگر» مدیر عامل شرکت هوپا به محصولات تولید شده بازی های فکری اشاره نمودند و ابراز امیدوای نمودند که با همدلی و همگرایی مسئولان ، اهداف و شاخص های مورد نظر  تحقق یابد. ایشان هم چنین ابراز امیدواری نمودند که این جلسه منجر به افزایش هم گرایی مسئولان انجمن و مدیران شرکت های تولیدی در راستای گسترش بازی های فکری در کشور شود.

سپس آقای بهادران دبیر انجمن در سخنانی به تشریح فعالیت ها و اقدامات انجام شده  انجمن پرداختند و در ادامه به برخی از محدودیت های موجود  اشاره نمودند و ابراز نمودند که رفع این محدودیت ها نیاز به همگرایی، همفکری و تعامل همه فعالان بازی های فکری دارد.

در پایان جلسه مقرر شد جناب آقای سلامتی و آقای نجات در خصوص تشکیل کمیته بازی های رومیزی و تنظیم پیش نویس اهداف و برنامه های کلی این کمیته،اقدامات لازم را انجام دهند.

شایان ذکر است این نشست در روز سه شنبه مورخ 1396/10/26  برگزار گردید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *