قراره کل روز بازی کنیم…

اگر تاس دستتونه نریزیدش! اگر دارید از معبد فرار می کنید لحظه ایی درنگ کنید؛ همه کار هاتون رو تعطیل کنید و به دوستان تون زنگ بزنید. آماده بشید برای شرکت در دومین رویداد باز یهای رومیزی.

قراره کل روز  با دوستان قدیمی و دوستان جدیدی که احتمالا باهاشون آشنا خواهیم شد؛ بازی کنیم. قرار تمام بازی های ممکن را در این روز امتحان کنیم.  بهترین زمان برای رفتن به دنیای بازی های رومیزی، بازی های هیجان انگیز  و دورهمی با دوستان.

به گزارش روابط عمومی انجمن بازی های فکری؛ دومین رویداد بازی های رومیزی به همت کمیته بازی های فکری استان گلستان برگزار خواهد شد.

این رویداد با هدف ترویج و ترغیب علاقمندان به بازی های فکری رومیزی  از ساعت 10 صبح الی 22 در سالن ورزشی اداره غله شهرستان گرگان برگزار می گردد.

شایان ذکر است کمیته بازی های فکری استان گلستان در تاریخ 8 اردیبهشت ماه سال جاری نیز همزمان با روز جهانی بازی های رومیزی؛ اولین  دوره این رویداد را برگزار نمود که با استقبال گسترده جوانان و خانواده های علاقمند همراه شد.

زمان  : جمعه   1396/12/11
مکان :  سالن ورزشی اداره غله شهرستان گرگان

 

 

 

انجمن بازی های فکری از کلیه شهروندان و علاقمندان بازی های فکری در استان گلستان دعوت بعمل می آورد تا در این رویداد شرکت نمایند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *